NÁŠ TÝM

 

 

Mgr. Lucie Podhrázská Dušková, certifikovaná dula 

lucie-podhrazska-duskovaProvází maminky těhotenstvím a porodem v porodnicích Pardubického a Královéhradeckého kraje. V prosinci roku 2015 absolvovala kurz pro duly u České asociace dul, v dubnu 2016 se stala certifikovanou dulou a a následně hypnodulou školenou Jemným zrozením.

Pracuje s afirmacemi, vizualizacemi, relaxacemi a s mexickým šátkem rebozo. Věnuje se ženským rituálům, především rituálu Požehnání k porodu, který se absolvuje pár týdnů před porodem a a rituálu Zavinování kostí na konci šestinedělí. Zajímá se o perinatální hospicovou péči a předčasně narozené děti. Jako dobrovolnice dochází na neonatologické oddělení FN HK. Je maminka dvou dcer, Emmy a Elissy.

 

Michaela Žílová, certifikovaná lektorka přípravy k mateřství, správné manipulace s miminky dle metody Evy Kiedroňové, masáží dětí a miminek, laktační poradkyně, instruktorka cvičení s miminky

img_20161204_213520Provází nastávající maminky nebo oba rodiče individuální kompletní předporodní přípravou. Nabízí laktační poradenství, poradí, jak správně a v souladu s psychomotorickým vývojem manipulovat s miminkem a jak díky masáži děťátko uklidnit nebo mu pomoci s bolestmi bříška.

V roce 2015 absolvovala seminář Metodiky kreativních programů a cvičení rodičů s dětmi do 1 roku u Institutu vzdělávání Evy Kiedroňové, v lednu 2016 získala certifikát Instruktor přípravy k mateřství ( těhotenského cvičení s předporodní přípravou) tamtéž, v březnu 2016 si přidala lektorský kurz Masáže dětí a kojenců. Navázala spolupráci s dobročinou organizací Dobrotety a dochází za maminkami předčasně narozených dětí do FN HK, kde jim pomáhá se správnou manipulací s miminky. Má dceru Kačenku a syna Honzíka.